Grilowanie z Kurczakiem Sielskim

 Grilowanie z Kurczakiem Sielskim

Chociaż aspekt sportowej rywalizacji jest u nas na pierwszym planie, to wiemy, że wielu z Was przyjeżdża do nas na wielką wyżerkę!

W tym roku nie będzie inaczej, a to za sprawą naszego wyjątkowego partnera - SuperDrob SA

Dzięki SuperDrob w tym roku czeka Was  Grilowanie z Kurczakiem Sielskim.

A czym jest Kurczak Sielski to niech sami zainteresowani przedstawią:

Jesteśmy producentem Kurczaka Sielskiego, który pochodzi z chowu bez antybiotyków, rośnie wolniej niż zwykły kurczak i jest karmiony paszą bez surowców GMO. Dzięki temu ma wyśmienity smak i aromat, a tym samym daje wiele możliwości do tworzenia przeróżnych wariacji kulinarnych. Asortyment Kurczaka Sielskiego doskonale wpisuje się w oczekiwania polskich konsumentów, którzy coraz częściej poszukują produktów naturalnych, zdrowych i dobrej jakości. Promując odpowiedzialne wybory żywieniowe, nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o nowe, ciekawe propozycje.
Chcielibyśmy, aby Kurczak Sielski będący synonimem polskości, tradycji, natury i dobrego jedzenia był doceniany przez coraz szersze grono nowych konsumentów. 

Oprócz zapewnienia Wam wyjątkowych doznań kulinarnych, a także naturalnie wyśmienitych wartości płynących z Kurczaka Sielskiego, to dzięki nim również będziecie mogli zagościć w specjalnej strefie relaksu – sielskiego chillout’u -  na plaży Hotelu Anders.

#SIELSKIEŻYCIE