Grilowanie z Kurczakiem Sielskim

 Grilowanie z Kurczakiem Sielskim

Chociaż aspekt sportowej rywalizacji jest u nas na pierwszym planie, to wiemy, że wielu z Was przyjeżdża do nas na wielką wyżerkę!

W tym roku nie będzie inaczej, a to za sprawą naszego wyjątkowego partnera - SuperDrob SA

Dzięki SuperDrob w tym roku czeka Was  Grilowanie z Kurczakiem Sielskim.

A czym jest Kurczak Sielski to niech sami zainteresowani przedstawią:

Jesteśmy producentem Kurczaka Sielskiego, który pochodzi z chowu bez antybiotyków, rośnie wolniej niż zwykły kurczak i jest karmiony paszą bez surowców GMO. Dzięki temu ma wyśmienity smak i aromat, a tym samym daje wiele możliwości do tworzenia przeróżnych wariacji kulinarnych. Asortyment Kurczaka Sielskiego doskonale wpisuje się w oczekiwania polskich konsumentów, którzy coraz częściej poszukują produktów naturalnych, zdrowych i dobrej jakości. Promując odpowiedzialne wybory żywieniowe, nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o nowe, ciekawe propozycje.
Chcielibyśmy, aby Kurczak Sielski będący synonimem polskości, tradycji, natury i dobrego jedzenia był doceniany przez coraz szersze grono nowych konsumentów. 

Oprócz zapewnienia Wam wyjątkowych doznań kulinarnych, a także naturalnie wyśmienitych wartości płynących z Kurczaka Sielskiego, to dzięki nim również będziecie mogli zagościć w specjalnej strefie relaksu – sielskiego chillout’u -  na plaży Hotelu Anders.

#SIELSKIEŻYCIE

Sponsor tytularny

Warmia-Mazury

Sponsor główny

Gmina Ostróda

Sponsorzy

Garmin
Ledlenser
Asics
SklepBiegacza.pl
Zielona Budka
Mutti
Barilla
SuperDrob
Browar Fortuna
Bagstar
Perino
Mosso
Fit Easy

Partnerzy

Nadleśnictwo Jagiełek
Nadleśnictwo Stare Jabłonki
Bajkowy Zakątek

Patronat medialny

Ultra
Radio ESKA

Organizatorzy

Hotel Anders
NATE